אודות החברה

דורמקו בע”מ פועלת בשוק חומרי הגלם לתעשייה משנת 1964

בשנת 1964 הקים קארל אריך מאייר ז”ל, לשעבר מנכ”ל צבעי טמבור, את “אורמקה חברה לאספקה תעשייתית“, כחברת סוכנויות לחומרי גלם, אשר שימשה כספקית לתעשיית הצבעים. עם הזמן הצטרפו לחברה בני דור ההמשך, ופעילות החברה התרחבה לתחומים נוספים: תעשיית המזון ותחום הטיפול במים, נוסף על תחום הצבעים.
בשנת 1995 הוקמה דורמקו כחברה אחות לאורמקה, במטרה להרחיב את סל השירותים אותם מספקת החברה ללקוחותיה ולתת להם את האפשרות לרכוש מוצרים מן המלאי ולקבלם באספקה מיידית.

עם ההתרחבות בפעילות דורמקו הוחלט על מיזוג פעילויות שתי החברות לכדי חברה אחת, והחל משנת 2010 אוחדה כל הפעילות העסקית תחת השם דורמקו בע”מ.
כיום חברת דורמקו הינה בבעלות דורון מאיר, מהנדס כימיה בהשכלתו.  בשנת 2016 רכשה חברת דורמקו את פעילותה של חברת סנטימפורט.  רכישה זו הרחיבה את סל מוצרי החברה לתעשייה ותמכה באסטרטגיית החברה להגדיל את פתרונות החברה לתחומי פעילות נוספים בתעשייה.

דורמקו מקפידה לשמור על הקווים המנחים אשר הביאו אותה למיצובה הנוכחי כספקית חומרי גלם מובילה בישראל, ואשר תרמו לשמירת קשרים ארוכי טווח הן עם לקוחות החברה והן עם ספקיה:

איכות ואמינות – דורמקו מקפידה לשווק חומרים איכותיים מספקים בינלאומיים שהינם מובילים בתחומם, חברות גדולות, מוכרות ואמינות

ידע – דורמקו מעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ומספקת ללקוחותיה ידע רלוונטי ועדכני, מסייעת במציאת הפתרונות המתאימים ומעניקה ליווי ותמיכה מקצועית בתהליכי פיתוח.

שירות – דורמקו מספקת ללקוחותיה שירות איכותי, קשוב ואמין, המבוסס על יחסים אישיים, ומאפשרת ערוץ פתוח לכל לקוחותיה לתקשורת מול הספקים המיוצגים על ידנו.