דורמקו מייבאת ומשווקת חומרי גלם לתעשיית המזון מזה למעלה משני עשורים. החברה מייצגת בלעדית יצרנים מובילים בתחומם, ביניהם את חברת המזון הגדולה בעולם – קרגיל, ומספקת ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים ביותר.

עבור יצרני המזון, הפועלים בשוק תחרותי, איכות, חדשנות ואמינות הינם ערכים חשובים ביותר להצלחתם של מותגים ולשגשוגן של חברות הפועלות בתחום. ערכים אלה עומדים בבסיס המחויבות של דורמקו ללקוחותיה.

במקביל להקפדה על טיב חומרי הגלם, אנו מעניקים חשיבות ליכולתנו לספק ידע רלוונטי, למצוא את הפתרונות המתאימים ביותר ולהעניק ליווי ותמיכה מקצועית בתהליכי פיתוח מוצרים חדשים. אנשי הצוות המקצועי של דורמקו הינם בעלי ניסיון מוכח וידע רב, אותו הם מקפידים להעמיק ולעדכן באופן שוטף ושמחים לרתום לטובת לקוחות החברה. הקשר השוטף עם הספקים מאפשר להרחיב את בסיס הידע ולהניע תהליכים מעודדי צמיחה.

כשרות – כל המוצרים המיובאים על ידי דורמקו הינם בעלי תעודת כשרות מוכרת, ולמוצרים רבים כשרות בהשגחת בד”צ העדה החרדית בירושלים.

ספקים – דורמקו מקפידה לייצג ספקים שהינם מובילים בתחומם, חברות גדולות, מוכרות ואמינות. אנו מייצגים בישראל באופן בלעדי את חברת קרגיל (Cargil) האמריקאית, שהינה יצרנית המזון הגדולה בעולם. לקרגיל למעלה מ 80 יחידות עסקיות מתמחות, המכסות את כל תחומי המזון. דורמקו משמשת גם כנציגת הקונצרן היפני הגדול אג’ינומוטו, בתחומי האנזימים ומשפרי הטעם, וכן יצרנים נוספים בעלי שם בתחומם.

 דורמקו משווקת מוצרים רבים וחדשניים לכל תחומי ענף המזון:

ממתיקים – מגוון רחב של תחליפי סוכר לצרכי המתקה, מילוי ולחות, וכן ממתיקים דלי קלוריות.

מייצבים – עמילנים טבעיים ומעובדים, הידרוקולואידים מסוגים שונים, תערובות, מסמיכים ומשפרי מרקם.

קקאו – אבקה, עיסה וחמאת קקאו מתוצרת קרגיל.

חומרי טעם וריח – מגוון משפרי טעם וריח מתוצרת אג’ינומוטו, המשמשים בתעשיית המרקים, הבשר, התבלינים ועוד.

תוספי תזונה ובריאות – חומרי מילוי, ייצוב והמתקה בניקיון העונים על דרישות התקן המחמירות של תעשיית התרופות.

חלבונים ותוספים – סויה, לציטין, גלוטן ועוד, המשמשים כמייצבים וכתוספים בענפים שונים בתעשיית המזון.

מזון לבעלי חיים – גלוטן תירס וחיטה, כולין, ליזין וחומצות אמינו נוספות, מזון אורגני (פולי סויה).